مهندس حاج داود محمدی در سال 1344 در شهر تاریخی خنجین در دامان یک خانواده مذهبی و متدین و با ایمان دیده به جهان گشود . وی در دوران کودکی در مکتب خانه مر حوم سید احمد حسینی به آموزش قرآن مشغول شد و دوران ابتدایی خود را قبل از طلوع انقلاب اسلامی طی کرد و وقتی وارد دوره راهنمایی شد زمزمه دلنواز انقلاب وجود او را همراه خود کرد و به همراه دوستان شهیدش ( شهیدان حسن یوسفی و علیرضا محمدی و ....) به انقلاب پیوست .


بعد از پیروزی انقلاب شکوه مند اسلامی با ورود طلایه داران جهاد همدان به خنجین ایشان به همراه دوستانش به عضویت جهاد دانش آموزی در آمد و زیر نظر اساتیدی چون حاج آقا جواد محقق شاعر بلند آوازه معاصر، حاج محمد یوسفی، حاج محمد دلگرم ، دکتر محمد نوری ، شهید حاج عباس همدانی، شهید کارگر، سردار حاج حسین نعمتی خواه به فعالیت های فرهنگی مشغول شد. با همت ایشان و دوستانش اولین کتابخانه به نام کتابخانه شهید مطهری خنجین با وسعت حدود 80 متر در داخل قلعه خان خنجین تاسیس شد . بهد از تاسیس سپاه خنجین ایشان و تعدادی از دوستانش به عضویت افتخاری سپاه خنجین در آمدند در کنار شهیدان راستگردانی ، احمدی ، جودکی و ................. مشغول فعالیت شدند .در سال 1361 ایشان به همراه خانواده اش به تهران مهاجرت کردند و در تهران مشغول کار و تحصیل شدند. در سال 63 به جبهه های نور علیه ظلمت شتافت و در سال 65 در عملیات کربلای 5 شرکت کرد . شهادت صمیمی ترین دوستانش شهید حسن یوسفی در عملیات آزادی فاو ، شهید محمد رضا وثاقتی و شهید علیرضا محمدی در عملیات کربلای 5 بشدت ایشان را افسرده کرد اما اراده ایشان را برای خدمت به جامعه صد چندان کرد ایشان در سال 1365 به استخدام سازمان آب منطقه ای در آمد و در شبکه منطقه 4 آن سازمان مشغول خدمت به مردم شد و به همراه تعدادی از همکارانش پایگاه بسیج این منطقه را تاسیس کردند همزمان با کار و فعالیت به تحصیلات خود نیز ادامه داد و در سال 1378 موفق به اخذ کارشناسی در رشته مدیریت صنعتی شد و در سال 1387 موفق به اخذ کارشناسی ارشد در رشته  مدیریت اجرایی شد و همزمان در شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 تهران در پست های مختلف مدیریتی از قبیل مدیر بازرگانی ، مدیر امور مشترکین و بهره بردای ، مدیر حراست ، معاون فنی و بهره بردای و معاون نظارت بر بهره برداری آب و فاضلاب مشغول خدمت گردید . و روح کنجکاو و تلاشگر و اراده آهنینش او را آرام نگذاشت و از سال 1388در کنار کار در دانشگاه نیز مشغول تدرس گردید و به عنوان استاد دانشگاه و معلم دلسوز به تدریس و تحقیق و پژوهش مشغول شد. در سال 1375 با جمعی از متدینین خنجینی مقیم تهران اقدام به تاسیس هیئت رهروان قیام عاشورا کردند و با خرید حدود 450 متر زمین در شهرری حسینیه ای بنا نهادند.

قلب مهربان  و صمیمیش هر مخاطبی را به راحتی جذب خود می کند و بیانات شیرینش نشان از صمیمیت درونی و یک رنگی و بی ریایی و صداقت او دارد. وی معروف به مرد عمل است و اراده فولادینش شهره دوستانش است. با گشاده رویی به مردم کمک میکند و کمتر کسی به او مراجعه کرده که مشکلش حل نشده باشد. به همین خاطر به دعوت مردم شریف و ولایت مدار و عالم پرور شهرستانهای تفرش ، آشتیان و فراهان لبیک گفته و در روز نهم دیماه در فرمانداری شهرستان تفرش حضور یافته و در کانیداتوری نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. از خداوند متعال عزت و بزرگی و موفقیت اشان را مسئلت می نماییم.                       منبع خنجین خبر