هنوز هم لطفی از  انتقال تیم نفت و برنامه نود می گوید!؟!؟!؟!؟!؟!؟!   

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی می گوید: افرادی که در عدم ‌انتقال تیم فوتبال نفت تهران به اراک کارشکنی کردند روزی می‌بایست در مقابل محکمه وجدان عمومی پاسخگوی اعمال خود باشند. به گزارش مرکزی نیوز ، سید احمد لطفی آشتیانی با بیان اینکه زمانی که انتقال تیم نفت تهران به اراک [...]

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی می گوید: افرادی که در عدم ‌انتقال تیم فوتبال نفت تهران به اراک کارشکنی کردند روزی می‌بایست در مقابل محکمه وجدان عمومی پاسخگوی اعمال خود باشند.

به گزارش مرکزی نیوز ، سید احمد لطفی آشتیانی با بیان اینکه زمانی که انتقال تیم نفت تهران به اراک در جلسه هیأت دولت مصوب و قرار شد که هزینه‌های تیم را  شرکت ملی نفت تامین نماید برخی که این مسئله با منافع آنها در تضاد بود شروع به مخالفت کردند گفت:‌ شدت این مخالفت‌های هدفمند به حدی بودکه مسئله به برنامه نود هم کشید شد. بسیاری از دوستان به من پیشنهاد کردند که در این برنامه حاضر نشوم. اما تصمیم گرفتم که در این برنامه شرکت و از حق مردم دفاع کنم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: مشخص بود برنامه نود یک برنامه از پیش برنامه‌ریزی شده است و همه کسانی که تماس می‌گیرند مخالف من هستند. شما خودتان شاهد بودید که با یک موافق هم صحبت نکردند.

وی با بیان اینکه برخی از افرادی که تا قبل از برنامه نود و مخالفت رسانه‌ای با این تصمیم، خود را عامل اصلی انتقال تیم صنعت نفت به اراک به شمار می‌آوردند یا موبایل خود را خاموش کردند و برخی هم با بی‌مهری به جای حمایت از این طرح، فقط و فقط برای مخالفت با شخص من  در این برنامه صحبت کردند.

لطفی آشتیانی تصریح کرد:‌کسانی که با این طرح مخالفت کردند یعنی با انتقال سالانه ۱۳ میلیارد به اراک مخالفت کردند. اینگونه هم استدلال می‌شد که این تیم بودجه ندارد در حالی که بنده مستنداتی دارم که ۷ میلیارد تومان در همان زمان درگیری‌ها به حساب این تیم واریز شده بود و عملا این تیم مشکل مالی خاصی نداشت. متأسفانه نمایندگان تربیت بدنی باید این مصوبه را اجرا می‌کردند که نکردند و این تیم تهران ماند.

نماینده مردم اراک و کمیجان در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند که پیگیری‌های شما برای انتقال تیم نفت برای عوام فریبی و کسب رای بوده است گفت: ما هر جوری رفتار بکنیم از این قبیل مسائل را مطرح می‌کنند. اگر پیگیری کنیم می‌گویند برای رای است و اگر این موضوع را پیگیری نکنیم می‌گویند توانایی ندارد. در هر صورت کسانی که در دلشان غرض و مرض است تحت هر شرایطی حرف‌هایی را خواهند زد. من به وظیفه‌ام عمل کرده‌ام و تمام تلاشم را می‌کنم که این مصوبه دولت اجرایی شود و افرادی که در این مسیر کارشکنی و سنگ‌اندازی کردند روزی می‌بایست در مقابل محکمه وجدان عمومی پاسخگوی اعمال خود باشند که فقط برای مخالفت با شخص من، جوانان اراک را از یک امکان ورزشی – فرهنگی بزرگ محروم کردند.

برچسب ها :

نظرات کاربران: