آیا  فراهان می تواند از همه پتانسیل های خود برای پیروزی در انتخابات آتی  بهره لازم را ببرد؟

مهندس حاج داود محمدی در جمع خنجینی های مقیم تهران حسینیه رهروان قیام عاشورا

گردهمایی خنجینی های مقیم تهران برای حمایت ازکاندیدا توری مهندس داوود محمدی در حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان.

پنج شنبه شب گذشته خنجینی‌های مقیم تهران در یک گردهمایی خودجوش که در حسینیه رهروان قیام عاشورا  شهر ری گرد هم آمده بودند  ضمن ابراز خوشحالی از کاندیداتوری مهندس داوود محمدی  از فرزندان خنجین فراهان ، حمایت همه جانبه خود را از وی به  صورت هماهنگ و یک پارچه اعلام نمودند.

این گردهمایی در حالی صورت گرفت که قبل از آن نیز خنجینیهای مقیم  در شهرهایی مثل قم، ساوه، اراک و ... نیز حمایت خود را از وی اعلام کرده بودند.

لازم به ذکر است که خنجین پتانسیل جمعیت مقیم  بسیار بالایی در شهرهایی مثل تهران، قم،  شهر ری،  ورامین، کرج، اراک، ساوه، همدان و ... دارد که این موضوع و همچنین اتحاد و همدلی غیرت و همگرایی  آنها با دیگر  فراهانی ها و تعامل سازنده و مثبتشان با مردم شهرهای همجوارمی تواند در کنار جمعیت یکپارچه ساکن خنجین برگ برنده ای  در دستان داوود محمدی برای پیروزی وی  در عرصه رقابت های  انتخاباتی حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان باشد.  

به همین دلایل است که این کاندیدا را به عنوان مدعی در این حوزه انتخابیه  مطرح ساخته؛ حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا فراهان می تواند از این گونه ظرفیت ها در کنار سایر  داشته های خود بهره ببرد؟

 به طور قطع و یقین  جواب این سوالات را گذر زمان مشخص خواهد ساخت.  

منبع : خنجین خبر