- شنیده شده دكتر بورقانی شایعه هر گونه حمایت از كاندیدایی خاص را در دور دوم به شدت تكذیب و متن زیر در سایت شخصی ایشان منتشر گردیده است .
(( اخیرا شایعاتی مبنی برحمایت دکتر بورقانی از کاندیدای خاص مطرح شده است که بدینوسیله ضمن تکذیب شایعه مذکور به استحضار می رساند تاکنون هیچ گونه تصمیمی برحمایت از کاندیدای دور دوم اتخاذ نشده است وحامیان و طرفداران عزیز می توانند با توجه به شناخت خود از کاندیدای محترم اقدام نمایند. ))

آدرس : http://farahaniedu.com/

- متن زیر توسط آشتیانی های مقیم تهران به صورت sms  در سطح منطقه منتشر گردیده است .

(( ما جمعی از آشتیانیهای مقیم مركز هتاكی و بی حرمتی به پزشك دلسوز و مظلوم دكتر صلاحی و همراهانش در حسینیه بازار آشتیان را به شدت محكوم و خواستار برخورد قانونی با عاملان این حركت ناپسند هستیم . جمعی از آشتیانیهای مقیم مركز ))

- شنیده شده جلسه سخنرانی دیروز دكتر سپاسی در تفرش، در كمال امنیت و آرامش برگزار گردیده است و از حواشی این جلسه ذكر گردیده كه آقای حاج مجتبی محرابی از متمولین و خیرین تفرشی در حین سخنرانی دكتر سپاسی اعلام نموده " با توجه به اینكه در جلسه سخنرانی دكتر صلاحی در آشتیان به ما هتك حرمت شده ولی اینجانب كلیه همشهریان آشتیانی حاضر در این جلسه را به شام در منزل خودم دعوت میكنم كه این حركت ایشان مورد تشكر و قدردانی آقای سپاسی و حاضرین قرار گرفته است .

و از دیگر حواشی این جلسه درخواست آقای حمزه بیاتی بوده كه از آقای سپاسی درخواست كرده در صورت حضور ایشان در مجلس نسبت به الحاق تفرش به قم اقدام نماید .

- شنیده شده روز پنجشنبه این هفته مراسم تكریم از شهدای گمنام تفرش واقع در میدان طبرسی با حضور تفرشی های سراسر كشور و با اهدا شاخه گل بر مزار مطهر این شهدا انجام میگیرد .شایان ذكر است این دعوت توسط جوانان بسیجی تفرش صورت پذیرفته است .

- شنیده شده اهالی محترم فراهان در جلسات مختلف از شایعه پیمان نامه ابراز بی اطلاعی كرده و اعتماد خود را به دكتر صلاحی اعلام نموده اند .

- شنیده شده دكتر صلاحی هرگونه پیش شرط در خصوص مناظره را به شدت رد كرده  . گفتنی است شایعه شده بود كه ایشان مناظره در تلوزیون را پیشنهاد كرده است !!

- شنیده شده اهالی فراهان از كاندیدهای مطرح دور اول فراهان جهت حمایت از دكتر صلاحی و حضور در منطقه دعوت نموده اند .

- شنیده شده بزرگان فراهان در گردهمائی بزرگ اتحاد كه در روز چهارشنبه و در فراهان برگزار میگردد حضور خواهند داشت .

- شنیده شده عده كثیری از فراهانی ها در گردهمائی اتحاد امروز سه شنبه در مسجد قائمیه تفرش حضور خواهند یافت .

- شنیده شده عده كثیری از اهالی فهیم و صبور روستاهای آشتیان جهت حضور در گردهمائی اتحاد در تفرش و فراهان اعلام آمادگی نموده اند .

- و شنیده شده دیروز در خنجین مراسم سخنرانی دكتر صلاحی با استقبال پر شور و بی نظیر اهالی فهیم خنجین صورت گرفت . در ضمن ایشان اعلام كردند در گردهمائی بزرگ اتحاد در فراهان و تفرش حضور خواهند یافت .