نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی از پیشرفت و دستاوردهای علمی و دفاعی ما در هراس هستند.

 

ˈدکتر عباس صلاحیˈ شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دشمنان نظام اسلامی ایران بخوبی می دانند که اقتدار ایران یعنی شکست سیاست های سلطه طلبانه آنان، از این رو آنان از پیشرفت های علمی ما می هراسند.

وی گفت: جنگ امروز دنیا ، جنگ اطلاعات و علم است و هر کشوری از لحاظ علمی پیشرفت کند، قدرتمندتر است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: از آغاز شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون، دشمنان تحت هر عنوانی فشارها و تحریم‌هایی را بر ملت ایران وارد کرده‌اند و آنان فکر می‌کنند که با این تحریم‌ها ملت و مسوولان ایران را وادار به عقب‌نشینی خواهند کرد.

وی ادامه داد: امروز قدرت ما فقط در مرزهای ایران نیست، بلکه از مرزهای خودمان نیز فراتر رفته است.

دکتر صلاحی اضافه کرد: مشکل دشمنان با ایران هسته‌ای نیست، بلکه این ایران اسلامی است که با تفکرات خود در مقابل آنها ایستادگی می‌کند.

وی بیان کرد: ایران اسلامی اینک به الگوی موفق برای ملت‌های مسلمان و آزادیخواه جهان تبدیل شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان این که حرکت روبه رشد نظام جمهوری اسلامی موجب تزلزل پایه‌های نظام سلطه شده است، اظهار داشت: دشمن تحمل رشد و پیشرفت ایران را ندارد و به هر طریق ممکن می‌خواهد ما را از این حرکت روبه رشد باز دارد.

وی افزود: دشمن توان خود را در سه عرصه جنگ روانی، جنگ اقتصادی و مقابله با پیشرفت‌های کشور به کار گرفته که این امر می‎طلبد تا با نگاهی دقیق و همه‌ جانبه جلوی این برنامه‌های دشمن را گرفت.

دکتر صلاحی عنوان کرد: باید هر یک از افراد جامعه نقش خود را بخوبی پیدا کرده و وظیفه خود را بشناسد تا نسبت به دشمن بصیرت کامل کسب کند.