سرلشگر ایزدی:وحدت و پیروی از ولایت فقیه راه سربلندی ایران است

در پیام سرلشگر پاسدارˈ مصطفی ایزدیˈ آمده است: حضور و ثبات قدم مردم دانا ،انقلابی و عاشق ولایت در صراط مستقیم قرآن و عترت وپی گیری آرمان های بلند امام خمینی( ره) و تبعیت از رهبری حکیم وفرزانه انقلاب اسلامی ایران؛ تهدید وتحریم دشمنان را خنثی وبی اثر ساخته است.
وی در این پیام افزوده است: با گذشت بیش از سه دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ، آمریکا و متحدین غربی و ارتجاع منطقه، به اهداف شیطانی و ضد بشری خود دست نیافته وشاهد موفقیت و پیروزی های علمی وسیاسی بزرگ ملت سرافراز ایران اسلامی و الگو قرار گرفتن آن برای سایر کشورها وملت ها در جبهه مقابل نظام سلطه هستم.
وی در این پیام مردم خنجین را مظهر ولایتمداری ، فداکاری و وفاداری دانسته و افزوده است: شهدای این منطقه همانند سایر نقاط کشور با اخلاص در راه آرمانهای نظام مقدس اسلامی فداکاری کرده اند.
سردارˈ داود غیاثی رادˈ مشاور عالی رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس کشور،امامان جمعه فراهان و همدان ، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و مردم شهید پرور خنجین دراین یادواره حضور داشتند.
اجرای کلیپ، سخنرانی، مرثیه سرایی، قرائت وصیت نامه شهدا و بیان خاطرات از سوی یکی از رزمندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس از مهم ترین برنامه های این مراسم بود.
شهر خنجین در دوران جنگ تحمیلی، ۳۱ شهید تقدیم انقلاب کرده است.